fishing-team Fishing team Čejč - vznikl jako samorost z party rybářů, kamarádů kteří se pravidelně scházeli na svých revírech  - Prušánecký potok č.1 ve Velkých Bílovicích a Trkmanka 2 v Čejči. Jelikož se nám naše domovská voda zdála ohleděná, chtěli jsme se po vzoru různých „kapr týmů“ podívat taky na jiná lovná místa.

Tak slovo dalo slovo a ze čtyř kamarádů se stal tým , který se časem rozrostl o jednoho člena a v této sestavě jezdíme na rybářské výpravy  dodnes.

Tisk
PDF

XI. rybářská výprava 2013 – Tovačovská jezera – karavan 3 podruhé

Jak se loni domluvilo, tak se letos uskutečnilo. Naložilo se něco málo vína , piva a jiných tekutin potřebných k rybolovu, naložil jsem tu samou osádku co loni a vyrazil směr Tovačov.

Tisk
PDF

X. rybářská výprava 2012 – Tovačovská jezera – karavan 3

Stejně jako v loňském roce , padl los opět na Tovačov. Posunuli jsme se trochu dál , na další karavan, jelikož jsme v předchozích letech vypozorovali, že čím vzdálenější karavan, tím větší úlovky. Vyrazili jsme ve stejné sestavě jako loni.

Tisk
PDF

IX. rybářská výprava 2011 – Tovačovské jezera - karavan 2

Jelikož nikdo z nás nepřišel s nějakým novým návrhem, kam bychom vyrazili a k tomu úlovky, které se podařily na loňské výpravě, rozhodli jsme se zopakovat si Tovačov ještě jednou. Tohoto roku se k nám přidal ještě jeden rybář.

Tisk
PDF

VIII. rybářská výprava 2010 – Tovačov – Tovačovské jezera

Po loňské rekreaci jsme se rozhodli oželet trochu pohodlí a zvolit revír velkými kapry vyhlášený. A tak jsme se ocitli na Tovačovských jezerech kde se konalo i mistrovství evropy v lovu kaprů. Bydleli jsme v karavanech, sice luxusně vybavených, ale bez elektriky je na prd.

Tisk
PDF

VII. rybářská výprava 2009 – Chlum u Třeboně – rybník HEJTMAN

Letošního roku jsme nemohli nic kloudného najít a tak jsme dali na doporučení našeho kamaráda – hospodského. Ten nám doporučil rybník Hejtman, kde byl loni a kde chytal krásné kapry, což dokládal fotografiemi (pokud to nebyla fotomontáž).

Tisk
PDF

VI. rybářská výprava 2008 – Pozďatín – rybník HLAD

Po třech letech strávených v jižních Čechách , padl tentokrát los na rybník kousek za Brnem u Náměště. Objevili jsme krásnou malou chatečku akorát pro nás u rybníku který je jako chovný rybník na kterém majitel umožňuje takzvaný kontrolní odlov.

Tisk
PDF

V. rybářská výprava 2007 – ZLIV – rybník MYDLÁK – chata u Klimšů

Po dlouhém zimním rozhodování kam vyrazit letos v létě se tým nakonec rozhodl dát ještě jednou šanci Mydláku. Jeli jsme zase ve stejné sestavě a jelikož se loni transit osvědčil tak i jedním autem.

Tisk
PDF

IV. rybářská výprava 2006 – ZLIV – rybník MYDLÁK – chata U Mydláku

Rok se s rokem sešel a my jsme ve stejné sestavě vyrazili znovu na Mydlák. Jel s náma znovu mladý Láďa, jelikož se velmi osvědčil jako řidič z povolání a nesportoval s námi tak intenzivně, takže by schopný jednou začas vyrazit do obchodu dokoupit základní potraviny (pivo).

Tisk
PDF

III. rybářská výprava 2005 – ZLIV – rybník MYDLÁK – chata u Němců

Tohoto roku jsme nechtěli nechat něco náhodě a vydali se do jižních Čech, domoviny kapra obecného. Po dlouhém a náročném vybírání padl los na rybník Mydlák , nedaleko od Hluboké nad Vltavou spadající pod Rybníkářství Hluboká .

Tisk
PDF

II. rybářská výprava – 2004 – Luhačovice

Cílem našeho druhého rybářského klání byli zvoleny Luhačovice . Sestava byla kompletní včetně Jarina, navíc doplněna o dva syny našich členů, též začínajících rybářů, takže na úspěch jsme měli políčeno.

Blízké akce

?>